Dusan Tadic: "Yanlış bir şey varsa..."

Video yükleniyor...

Trendyol Süper Lig'in 25. hafta mücadelesinde Fenerbahçe ile Corendon Alanyaspor karşı karşıya geldi. Karşılaşma, 2-2'lik beraberlik ile tamamlandı. Mücadele sonrasında Fenerbahçe futbolcuları Dusan Tadic, İrfan Can Kahveci ve Alexander Djiku, beIN SPORTS ekranlarında açıklamalarda bulundu. 

FENERBAHÇE - CORENDON ALANYASPOR MÜCADELESİNİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

Tadic, "Açıkçası cümlelere başlamak zor. Kolay bir gol yedik, sebepsiz yere geriye düştük. İkinci yarı maçı çevirebileceğimizi düşündük, bunu biliyorduk.Bunu da yaptık açıkçası öne geçti. Bazı şeyleri daha iyi yapmalıyız. Analiz edip doğruya çevirmek lazım. Şampiyon olmak istiyorsak Alanyaspor'a  puan kaybetmemeliyiz." dedi.

Fenerbahçeli yıldız, "Yanlış bir şey varsa, işler doğru gitmiyorsa asıl yüzünüzü göstermeniz gerekiyor. Bu anlamda liderlerin öne çıkması gerekiyor. Ben de bunu yapmaya çalışıyorum. Takım olarak saha içinde ve saha dışında sorumluluk almalıyız. Hep birlikte kalabilmek için bu sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz. Her şeyden daha çok, beraber hareket ederek şampiyonluğu elde edebileceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN