Wanda Nara: "Mauro bana evlilik teklifi etti"

Wanda Nara: "Mauro bana evlilik teklifi etti"
Trendyol Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giyen Mauro Icardi'nin sevgilisi ve menajeri Wanda Nara, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Gente'ye verdiği bir röportajda Icardi ile yaşadıkları ilişki üzerine konuşan Wanda Nara, "Klinikten döndüğümde ve hastalığımı öğrendiğimde dört gün boyunca odamda kilitli kaldım, dışarı çıkamadım. Sadece Mauro bana yemek getirmek için içeri girdi. Her şeyi benden önce fark edebildi ve benimle ilgilendi, beni korudu ve aynı zamanda bana doktora kadar eşlik ederken çocukların günlük rutiniyle de ilgilendi. Beni en çok destekleyen kişi oydu ve hâlâ da öyle." dedi.

"Bana antrenman esnasında mesaj gönderirdi"

Nara, "Bir gece klinikte uyandığımda onu sabahın erken saatlerinde löseminin tedavisini ve dünyada bu tedavinin yapılabileceği en iyi yeri ararken buldum. Bu da Mauro'nun kim olduğunun en açık örneği. Bir antrenman seansının ortasında çalar saati kurarak bana 'İlaçlarını almayı unutma' mesajı gönderirdi." şeklinde konuştu. 

"Mauro bana evlilik teklifi etti"


Wanda Nara, "Mauro bana evlenme teklif etti. Birlikte geçirdiğimiz yılların ardından! 27 Mayıs 2014'te birbirimize sonsuz aşk sözü vermiştik. Bu çok yeni, henüz hiçbir şeyi planlamadık. Ancak, teklifi almak güzeldi. Arjantin'de mi evleniriz, hiçbir fikrim yok. Yemin ederim oturup bunu organize edecek zamanımız bile olmadı ama tüm sevdiklerimiz Arjantin'de. Bu yüzden eğer bu hayali gerçekleştirmeyi başarırsak Arjantin'de olacağını varsayıyorum. Gerçek şu ki 23 Aralık'a kadar Roma - İstanbul rutinine devam edeceğim. Çünkü o gün Yıldızlarla Dans'ın son bölümü yayınlanacak. Yani kesin olan tek şey Noel'i Avrupa'da geçireceğimiz." ifadelerini kullandı.

SPOR TOTO SÜPER LİG ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN