Menajerinden Nicolo Zaniolo açıklaması: "Çok istiyor..."

Video yükleniyor...

Trendyol Süper Lig ekibi Galatasaray'dan İngiltere Premier League'den Aston Villa'ya kiralanan Nicolo Zaniolo'nun menajeri Claudio Vigorelli, İtalyan basınına oyuncunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İtalyan gazeteci Di Marzio'ya konuşan Claudio Vigorelli, "Nicolo, EURO 2024'e gitmeyi çok istiyor. Rekabetin çok zor olduğu Aston Villa'da kadroya girmek için elinden geleni yapıyor. Premier League'de oynamayı gerçekten istiyordu ve şu anda kendine lider bir rol biçmeye çalışıyor." dedi.

"Kendini kanıtlaması için..."

Zaniolo'nun İngiltere'de kendisini kanıtlamak istediğine vurgu yapan menajer, "Kendini kanıtlaması için hala zamanı var. İngiltere ve Galatasaray'daki deneyimi onun hem oyuncu hem de bir insan olarak gelişmesini sağladı. Onunla sürekli konuşuyoruz, heyecanlı ve motive olduğunu söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.

Bu sezon İngiltere Premier League'de 7'si ilk 11 olmak üzere 20 maça çıkan Zaniolo, 2 gol katkısı verdi. 24 yaşındaki İtalyan oyuncunun Aston Villa ile kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitiecek. 

Kaynak: beinsports.com.tr / Dış Haberler

İNGİLTERE PREMIER LEAGUE ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN