Süleyman Hurma'nın acı günü

Süleyman Hurma'nın acı günü
VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma'nın babası Ziya Hurma hayatını kaybetti.

Kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, Ziya Hurma'nın cenazesinin bugün Tuzla Yıldız Cami'nden ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazıyla defnedileceğini belirtti.

Süleyman Hurma'nın babası Ziya Hurma, bir süredir tedavi görüyordu.

Merhumun cenazesine teknik ekip ve futbolcular da katılacak.

TFF'den Süleyman Hurma'ya başsağlığı mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu, babası Ziya Hurma'yı kaybeden VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma'ya başsağlığı diledi.

TFF'nin mesajı şu şekilde:

"VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Asbaşkanı Süleyman Hurma'nın babası Ziya Hurma'nın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum Ziya Hurma'ya Allah'tan rahmet; Sayın Süleyman Hurma, ailesi, yakınları ve Fatih Karagümrük camiasına başsağlığı dileriz."

Kulüplerden Süleyman Hurma'ya başsağlığı mesajı:

Kasımpaşa: "VavaCars Fatih Karagümrük başkanı Süleyman Hurma’nın kıymetli babası Ziya Hurma’nın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhuma Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz."

Trabzonspor: "VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma'nın değerli babası Ziya Hurma'nın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. 

Merhum Ziya Hurma'ya Allah'tan rahmet; başta Süleyman Hurma olmak üzere ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz."

MKE Ankaragücü: "VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma'nın babası Ziya Hurma'nın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. 

Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz."