Sneijder beIN SPORTS a konuştu İşte gitmeden önceki son sözleri | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Sneijder beIN SPORTS'a konuştu! İşte gitmeden önceki son sözleri!

Video yükleniyor...

Galatasaray'la olan sözleşmesini fesheden Sneijder Türkiye'den ayrılmadan önceki son röportajını beIN SPORTS'a verdi...

Atatürk Havalimanı'nda beIN SPORTS'tan Erman Gönülşen'in sorularını yanıtlayan Sneijder, "Harika zamanlar geçirdiğim kulübümden ayrılıyorum. Bana bunca yıl her zaman destek veren taraftara teşekkür ediyorum. Onları özleyeceğim. Şu anda üzgünüm tabii ki, çok hoş bir ayrılık süreci olmadı. Ancak bunları konuşmaya gerek yok, şu anda gidiyorum" dedi. 

Wesley Sneijder, Tudor'la sarasında yaşananlarla ilgili olarak, "Tudor bir tercih yaptı, benimle çalışmak istemedi buna da saygı duymak gerekiyor. Bazen böyle olur, bir teknik diretör sizinle çalışmak istemeyebilir, bu durumda sizin de başka şeyler yapmanız gerekir. 

Forma numarasının Belhanda'ya verilmesiyle ilgili olarak da; "Bu da işimizn bir parçası Bir hoca sizi kullanmak istemezse forma numaranız olmaz. daha başka ne söyleyebilirim. Belhanda çok iyi bir oyuncu , onun başarılılı olmasını diliyorum çünkü Galatasaray bunu hakediyor" ifadelerini kullandı. 

Gelecekle ilgili herhangi bir planı olmadığını belirten Sneijder, "Şu anda Amsterdam'a, evime gidiyorum. Şu ana kadar hiç bir kulüple görüşmem olmadı Ancak kaliteme güveniyorum, yeni şeyler çıkacaktır" dedi.

Galatasaray'daki en unutulmaz an olarak herhangi bir ayrım yapamayacağını ifade eden Sneijder, "Burada bir çok unutulmaz anım oldu, hepsi ayrı güzeldi ancak her anımda destekleyen ve arkamda duran taraftarı unutmamam. Onları çok seviyorum" dedi. 

Son olarak Galatasaray taraftarına bir mesaj göndeen Hollandalı, "Galatasaray taraftarı dünyanın en iyisi. İlk günden beri sürekli yanımda oldular. Onları çok seviyorum. Bundan sonra Galatasaray'ın başarılarına geri dönmesini umuyorum" ifadelerini kullandı.