Serdal Adalı: "Yeni nesilde Beşiktaşlı oranı düşüyor"

Serdal Adalı: "Yeni nesilde Beşiktaşlı oranı düşüyor"
Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı gündeme ve seçime dair açıklamalarda bulundu.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği üyeleriyle buluşmasında Serdar Adalı seçimi kazanması halinde Beşiktaş için planladığı şeyleri anlatırken, A Takım'ın transferde de büyük adımlar atacağını anlattı.

İşte Serdal Adalı'nın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

"BEŞİKTAŞLI ORANI DÜŞÜYOR"

“Yeni nesilde Beşiktaşlı oranı düşüyor. İlk yapmamız gereken buna çözüm bulmak. Bunun yolu da futbolda başarıdan geçiyor. Futbol takımını bir an önce ayağa kaldırmamız gerekiyor. Ayağa kaldırmak için de sponsor bulmak gerekiyorsa sponsor bulacağız, cebimizden vermemiz gerekiyorsa cebimizden vereceğiz. Hiçbir Beşiktaşlının başına önüne eğdirmeyeceğiz.”

"TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ"

“Futbol takımını çok konuştuğum için eleştiriyorlar. Bugün neden olağanüstü kongreye gittik? Futbol takımı bu halde diye. Futbol takımını düzeltirsek gelirlerimizi de arttıracağız. Sırayla tüm sorunlarımızı çözeceğiz.” 

"BEN KİMSENİN DEVAMI DEĞİLİM"

“Beşiktaş futbol akademisi için yeni bir tesis inşa edecek ve bu tesisin adını da en çok hakedene vereceğiz. O tesise de Serpil Hamdi Tüzün’ün adını vereceğiz. Serpil Hamdi Tüzün Tesisleri Beşitaşımız'a büyük yetenekler kazandıracak. Daha önce bu projenin gerekirse kulüpten olan alacaklarım kullanılarak yapılması yönündeki talebimi eski yönetime iletmiştim ancak görünen o ki bunu yapmak yeni dönemde bize nasip olacak. Ben kimsenin devamı değilim. Ben Serdal Adalı’yım. Bu yakıştırmayı bana kimseye yapamaz. Hangi yönetim, “gel bir omuz at” dediyse oraya da gittim yardıma. Böyle bir yakıştırmaya üzülüyorum."