Rıza Çalımbay'dan sakatlık sözleri: "Milli ara sonrası..."

Video yükleniyor...

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın teknik direktörü Rıza Çalımbay, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Antrenmanların iyi geçtiğini belirten deneyimli çalıştırıcı, "Gayet iyi geçiyor idmanlar, problem yok. Antrenmanlar çok iyi geçiyor. Sakat olan oyuncularımız, milli takıma giden oyuncularımız var. Onlar da takıma katılınca her şey daha iyi olacak. Çok zor maçlarımız var. Her şeye çok iyi hazır olmalıyız. Oynadığımız oyunun üstüne koymalıyız. İşimizi şansa bırakmamaya çalışacağız." dedi. 

"Her şey olabilir"

Rıza Çalımbay, "Oyuncu arkadaşların istekleri vardır, gerginlikle bundan dolayı yaşanmıştır. Her şey olabilir. Onların isteklerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Ne yapacaksam oyuncularımla beraber yapacağım. Ama ne yapacaksak da takımın menfaatine göre yapacağız. Onların istekleriyle her şey olmaz. Onların huzura ihtiyacı vardır. Biz de kabul ettik. İyi ki de kabul etmişiz. Pazar günü hazırlık maçımız var Sakaryaspor ile. İkinci maçımız vardı ama hem sakatlıklar, hem de milli takıma giden oyuncular sebebiyle iptal ettik." ifadelerini kullandı. 

Sakatlığı bulunan futbolcuları hakkında da konuşan Çalımbay, "Sakat oyuncular çalışmalarına devam ediyorlar. Vincent AboubakarCenk Tosun bizimle çalışıyor. Bakhtiyor Zaynutdinov maskeyle oynayabilir dedi doktor. İnşallah bir an önce dönecek. Cenk ve Aboubakar'ın milli ara sonrası oynayacağını düşünüyoruz." şeklinde konuştu. 

SPOR TOTO SÜPER LİG ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN