Ramazan Kurşunlu Karşıyaka da | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Ramazan Kurşunlu Karşıyaka'da

Transfere Ufuk çam'ı transfer ederek başlayan Karşıyaka, üç futbolcu ile birer yıllık sözleşme imzaladı.
Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde yapılan imza töreninden önce konuşan Karşıyaka Başkanı Akif Ersezgin, geçen sezon yarım bıraktıkları işi tamamlayıp, Turkcell Süper Lig'e yükseleceklerini söyledi. Ersezgin, ''Kamp çalışmalarına kadar transferin yüzde 80'ini bitirmeyi hedefliyoruz. Turkcell Süper Lig hedefi için maddi ve manevi bütün planlamamızı yaptık. Futbolcularımıza olan borçların yüzde 50'sini ve teknik kadroya olan borçlarımızın tamamını yatırdık'' dedi. Yeşil kırmızılı takım, daha sonra 3 futbolcuyla birer yıllık sözleşme imzaladı. 
Futbola Altay'da başlayan 28 yaşındaki kaleci Ramazan Kurşunlu, Beşiktaş ve Diyarbakırspor takımlarında mücadele ettikten sonra geçen sezon Ankaraspor forması giydi. Futbolculuk hayatına İzmirspor'da başlayan 28 yaşındaki Ordusporlu Serdar Sinik, bugüne kadar oynadığı 180 resmi maçta, 43 gol kaydetti.

Altay altyapısından yetişen ve geçen sezon Amatör Küme takımlarından Kemalpaşaspor'un kadrosunda yer alan 27 yaşındaki kaleci Mete Erdoğan, Türkiye profesyonel futbol liglerinden sadece bir kere TFF 3. Lig maçında mücadele etti.