Quaresma noktayı koydu: "Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum"

Video yükleniyor...

Geleceği ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Ricardo Quaresma, kariyerini Beşiktaş'ta noktalamanın çok güzel olacağını söyledi.

Beşiktaş'tan transfer teklif alması durumunda hemen kabul edeceğini söyleyen Quaresma sözlerine şu şekilde devam etti:

"Derbide çık oyna deseler, yapabilirim. 10 dakikadan fazla bile oynarım. Başkanla, hocayla, takımla görüşmek lazım. Kariyerimi Beşiktaş'ta bitirmek çok güzel olurdu. Beşiktaş benim için çok özel bir yer. Futbola veda etmek istiyorum, saha içinde bunu yapmak istiyorum. Bu yüzden Beşiktaş'ta bırakmak inanılmaz olurdu. Futbolun içinde kalmak, antrenör olmak istiyorum. Daha çok teknik ekibe entegre olmak isterdim. Hem kulübü geliştirmek hem de antrenör hayatını anlamak adına bu ekibin içinde olmak isterdim. Çünkü, futbolcu ve antrenör hayatı birbirinden farklı şeyler. Şu an tamam karar veremedim. Önceliği futbolu saha içinde bırakma şansı elde etmek olurdu. Beşiktaş'tan bir teklif gelirse 'evet' derim. Fiziksel kondisyon çok önemli, her gün idman yapıyorum. Hayallerimden biri futbola Beşiktaş formasıyla, dolu bir stadyum önünde bırakmak. Teklif gelirse iki kere bile düşünmem, hemen 'evet' derim."

Trendyol Süper Lig heyecanı TOD’da!Sana uygun avantajlı paketini hemen satın al, kutusuz ve kurulumsuz maçları hemen izle!