Portekiz den Fenerbahçe için flaş Jesus iddiası | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Portekiz'den Fenerbahçe için flaş Jesus iddiası!

Video yükleniyor...

Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda sıcak saatler yaşanıyor.

Portekiz basını, Jorge Jesus'un sarı-lacivertliler ile anlaşmaya vardığını ve haziran ayında takımın başına geçeceğini duyurdu.

Correio de Manha gazetesinin 'Fenerbahçe, Jesus'a teslim' başlığıyla verdiği haberde 67 yaşındaki teknik adamla 2 yıllık anlaşma yapıldığı öne sürüldü.

Haberde Ali Koç'un nisan ayında bir araya geldiği Jesus ile yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve transferin bittiği belirtildi. 1 yıllık da opsiyonu olan sözleşmeye göre, tecrübeli çalıştırıcının Fenerbahçe'den 7-8 milyon euro alacağı da kaydedildi.

İki taraf arasında son detayların da görüşülmesinden sonra resmi sözleşmenin imzalanacağı ifade edilirken, Jesus'un yardımcılıklarını Joao de Deus ile Tiago Oliviera'nın yapacağı, fizik kondisyondan sorumlu antrenörlerin ise Marcio Sampaio ile Mario Monteiro olacağı belirtildi.

67 yaşındaki Portekizli teknik adam, ülkesine dönerken basın mensuplarının sorduğu "Brezilya'ya dönecek misiniz?" sorusuna "Hayır" yanıtını verirken, "Fenerbahçe'nin başına geçecek misiniz?" sorusunu ise "Belki" diyerek cevaplamıştı.