Öz geçmişimize bir şampiyonluk daha ekleyeceğiz | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

"Öz geçmişimize bir şampiyonluk daha ekleyeceğiz"

Video yükleniyor...

Anadolu Efes'in süper starı Shane Larkin, beIN SPORTS'un konuğu oldu. 

Şampiyonluk sonrası sezona iyi başlayamadıklarını söyleyen Larkin, Final Four'un en büyük favorilerinin de yine kendilerinin olduğunu ve ikinci kez şampiyon olacaklarına çok inandıklarını söyledi.

Sezon başlangıcı ile ilgili düşünceleri
"Sezon başı çok zorluydu. Takım olarak çok sağlıklı değildik.  Şampiyonluk sonrası istediğimiz başlangıcı yapamadık. Konsantrasyonumuzu koruyup birbirimize inanmalıydık ve bunu iyi seviyede yapabildik."

Kyle Hines'a karşı aldığı hücum faul
"Kendimi, kazanmak için her şeyi yapan takımdaki herhangi bir oyuncu olarak görüyorum. 'Şimdi fedakarlık yapmam lazım' dedim. Hines, kulvardan aşağı doğru gelirken 'Tamam, işte geliyor' dedim. Takım için o darbeyi aldım."

Olimpia Milano ile oynanan 3. maçta molaya gitme süreci
"Maçın büyük bölümünde öndeydik. O anda biliyordum ki takımımın bir oyun yaratmak için bana ihtiyacı vardı. Planlanmış bir şey değildi, içten gelen bir duyguydu."

Gelecekte ne yapacak?
"Sadece anın tadını çıkarıyorum. Dört yıldır buradayım. Burada olmaktan keyif aldım. Kariyerimin en başarılı yıllarını Anadolu Efes'te geçirdim. Neler olacak göreceğiz."

Final Four hakkındaki düşünceleri
Final Four'da şampiyon olmak için konsantrasyonumuz var. Tekrar şampiyon olmak istiyoruz. Oraya gidip kupayı kazanmak için oldukça motiveyiz. Yeniden şampiyon olma şansımız var. Şimdi gidip savaşacağız, elimizdeki her şeyi vereceğiz ve öz geçmişimize bir şampiyonluk daha ekleyeceğiz.