Neymar'dan gelecek sözleri! "Al-Hilal'de sözleşmem var ama..."

Neymar'dan gelecek sözleri! "Al-Hilal'de sözleşmem var ama..."
Sakatlığından dolayı uzun zamandır sahalardan uzak olan ve durumu merak edilen Neymar geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Sezon başında PSG'den 90 milyon Euro karşılığında Al-Hilal'e transfer olan Neymar takımı ile 5 maça çıktıktan sonra 17 Ekim 2023'te Brezilya formasıyla Uruguay maçında ağır bir sakatlık geçirerek sezonu kapattı. 2025 yılına kadar Al-Hilal ile sözleşmesi bulunan Neymar, Foot Mercato'nun haberine göre Suudi Arabistan takımı ile olan sözleşmesinin son yılını onurlandırmak istiyor.

BREZİLYA'DAN ISRAR

Yıldız isim Al-Hilal'de sözleşmesini tamamlama sinyalleri verse de eski takımı olan Santos'un başkanı Marcelo Teixeira, Neymar'ı ülkesine geri döndürmek için ikna etmeye çalışıyor. Santos, Serie B'ye düşerken Neymar'ın oraya dönmek istemediği belirtilirken oyuncudan Flamengo açıklaması geldi.

"SADECE TANRI BİLİR"

Geleceği hakkında konuşan Neymar, "Beni yetiştiren ve küçüklüğümden beri hayranı olduğum takıma olan saygım sonsuz ama Flamengo'ya büyük bir sevgim var ve açıkçası bir gün orada oynayabilirsem çok büyük mutluluk duyarım. Sadece tanrı bilir. Al-Hilal'de sözleşmem var ama bilmiyorum. Geleceği kimse bilmiyor." açıklamalarında bulunarak hem Brezilya'da hem dem Suudi Arabistan'da merakları uyandırdı."

beinsports.com.tr / Dış Haberler