Merih Demiral: "Umarım yeni imajımı beğenmişsinizdir"

Video yükleniyor...

A Milli Takım, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Avusturya ile karşı karşıya gelecek. Milli futbolcu Merih Demiral, karşılaşma öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

1-0 mağlup olduğumuz Macaristan karşılaşmasını değerlendiren Demiral, "Macaristan maçında skor olarak yenildik ama oyun olarak iyiydik. Her şey yolunda, hocamız da bizimle yakından ilgileniyor. İnşallah yarın kazanarak bitiririz kampı." ifadelerini kullandı. 

Demiral, "Sakatlık dönemimde milli takımdan uzak kaldım. Her oyuncu oynamak ister tabii ki. Şu anda sakatlığımı atlattım ve oynamaya da başladım, o yüzden çok mutluyum." şeklinde konuştu. 

Merih Demiral, en iyi dönemini gösterip gösteremeyeceği yönündeki bir soruyu ise, "Şu an gayet formda olduğumu düşünüyorum. Sakatlık yaşadığım dönem benim için çok zordu ama son 1 ayda tüm maçlarda oynadım. Şu anda daha tecrübeliyim, çok profesyonel yaşamaya çalışıyorum ve dikkat ediyorum. Yeni imajım hakkında da şu an böyle iyi gözüktüğümü düşünüyorum. Umarım siz de aynı şeyi düşünüyorsunuzdur." dedi.