M Başakşehir de yeni sayfa İşte Emre Belözoğlu nun Beşiktaş planı | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

M.Başakşehir'de yeni sayfa! İşte Emre Belözoğlu'nun Beşiktaş planı...

Medipol Başakşehir

Video yükleniyor...

Aykut Kocaman'la yollarını ayırdıktan sonra, Emre Belözoğlu'nu teknik adamlık görevine getiren Medipol Başakşehir, cuma günü evinde Beşiktaş'ı konuk ediyor.

Geride kalan 8 haftada 6 puan toplayabilen İstanbul ekibi, yeni teknik direktörü Emre Belözoğlu'yla iyi bir başlangıç yaparak kötü gidişatı durdurmanın planları yapıyor. 
 
Göreve başladığı ilk haftasını takımın moral ve motivasyonunu yükseltmek için yoğun çabayla geçiren Belözoğlu, kondisyon idmanlarının yanı sıra ağırlıklı olarak taktik toplantılarıyla takımını Beşiktaş maçına hazırlıyor. Belözoğlu'nun özellikle kenar ortalarına ve savunma arkası koşulara dikkat çektiği öğrenildi. 

Medipol Başakşehir'de Beşiktaş sınavı öncesi tedavileri süren oyuncular birer birer takıma katılırken Ömer Ali Şahiner, fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Emre Belözoğlu'nun Ömer Ali Şahiner'in yokluğunda kadro dışı cezası sona eren Çaicara'yı görevlendirmesi bekleniyor. Bu sezon 4 maçta 85 dakika şans bulabilen Epureanu'nun da bu maçla birlikte as kadroya geri dönmesi bekleniyor.