Dev anket sona erdi İşte yılın altın 11 i | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dev anket sona erdi! İşte yılın altın 11'i...

Ligtv.com.tr tarafından düzenlenen ankette sezonun Altın 11'i belli oldu.  Suzuki'nin katkılarıyla düzenlenen ankette Ligtv.com.tr okuyucuları 1 milyon 600 bini aşkın oyla sezonun en iyilerini belirledi.


Kaleci: Fernando Muslera


Kaledeki hızı ve pratikliğiyle Galatasaray'dan listeye giren tek isim olan Fernando Muslera! Uruguaylı filebekçisi oyların %42'sini aldı ve Altın 11'de kaleyi kaptı.

Sol bek: Caner Erkin
Sol kulvardaki çıkışlarıyla rakipleri çaresiz bırakan Fenerbahçe'nin eski Inter'in yeni ismi Caner Erkin, oyların %45'ni aldı.Sol stoper: Marcelo Guedes (Beşiktaş)
İkinci yarının başında Beşiktaş'a katılan Marcelo, defanstaki oyunuyla Rhodolfo ve Ersan'ı aratmadı. Oyların % 48'sini alan Brezilyalı stoper rakiplerinin önünde en iyiler arasında yer almaya hak kazandı.

Sağ stoper: Simon Kjaer (Fenerbahçe)
Fenerbahçe savunmasının belkemiği Simon Kjaer, %73'lük rekor oy oranıyla Altın 11'in defanstaki bir diğer üyesi oldu.
Sağ bek: Gökhan Gönül (Fenerbahçe)
Yıllardır mevkisinde rakipsiz olan Gökhan Gönül, oyların %67'sini alarak en iyiler arasındaki yerini aldı.Defansif orta saha: Atiba Hutchinson (Beşiktaş)
Beşiktaş'ın orta sahadaki dinamosu Atiba, oyların %67'sini topladı ve Ligtv.com.tr kullanıcılarının oyladığı yılın 11'inde yerini sağlam bir şekilde aldı.Sol açık: Ricardo Quaresma (Beşiktaş)
Kanattaki stili ve tarzıyla Beşiktaş'tan Ricardo Quaresma... Oyların %54'lük kısmı alan Portekizli yıldız Süper Lig'de sol tarafın en iyisi oldu.Merkez orta saha: Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş)
Bir çok maçı pratik zekası ve sihirli paslarıyla çözen Oğuzhan, beklenen patlamayı bu sene yaptı. %68'lik oy oranıyla en iyiler arasında...Sağ açık: Volkan Şen (Fenerbahçe)
Fenerbahçe'nin sağ kanattaki yıldızı Volkan Şen, % 41.6 oy oranıyla Altın 11'e adını yazdırdı.Ofansif orta saha: Jose Sosa (Beşiktaş)
Golleri ve asistleriyle Beşiktaş'ın ligde güvenle yol almasını sağlayan Jose Sosa... Yüzde 61.lik oy oranıyla sezonun orta saha ve forvet arasındaki en iyi bağlantısı olduğunu gösterdi.Forvet: Mario Gomez (Beşiktaş)
Golleriyle Kartal'ı şampiyonluğa kanatlandıran Mario Gomez, yüzde 74'lük oy oranıyla en çok oy alan forvet oldu.