İşte Galatasaray'ın yeni teknik direktörü

Video yükleniyor...

Galatasaray'da Prandelli'nin görevden ayrılmasının ardından takımın başına Hamza Hamzaoğlu getirildi.

İtalyan teknik adam Cesare Prandelli'nin görevine son verdiğini duyurmaya hazırlanan Galatasaray'da yöneticiler Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak, dün gece geç saatlerde Hamza Hamzaoğlu ile masaya oturdu. Gerçekleştirilen görüşmede taraflar her konuda anlaşmaya vardı.

Galatasaray önce Cesare Prandelli ile tazminatı konusunda anlaşma sağlayacak ve ardından İtalyan teknik adam ile yollarını ayırdığını resmi olarak duyuracak. Prandelli ile ilişkinin kesilmesinin ardından Hamza Hamzaoğlu resmen açıklanacak.

Yarın Gaziantepspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu'nun lisansını yetiştirememesi durumunda takımı sahaya Claudio Taffarel çıkaracak.

HAMZAOĞLU'NDAN AÇIKLAMA
A Milli Futbol Takımı Antrenörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamza Hamzaoğlu, "Galatasaray yönetimiyle bir görüşmemiz oldu ancak daha resmi bir şey yok" dedi.

Hamzaoğlu, yaptığı açıklamada, Galatasaray yönetimiyle görüştüklerini belirterek, "Ancak daha resmi bir şey yok. Aradılar, görüştük. Ancak mutlaka onların da başka alternatifleri vardır. Benim bağlı olduğum bir kurum var, onların da onayı gerekiyor. Bunlar olduktan sonra Galatasaray'a 'hayır' diyemeyiz" ifadelerini kullandı.

Akhisar Belediyespor'u Süper Lig'e taşıyan Hamza Hamzaoğlu, mütevazı kadrosuyla takımı iki yıl bu ligde tuttuktan sonra kariyerine A Milli Futbol Takımı'nda devam etme kararı almıştı.

Teknik direktör Cesare Prandelli ile yollarını ayırma kararı alan sarı-kırmızılı kulüp, yeni teknik direktör arayışlarını sürdürüyor.

Aşağıdaki Konulardan Hangisi İlginizi Çekiyor?

Maç özetleri

Spor Toto


Galatasaray