Hull City'nin eski hocasından Acun Ilıcalı sözleri!

Hull City'nin eski hocasından Acun Ilıcalı sözleri!
Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu İngiltere Championship ekibi Hull City'nin yollarını ayırdığı teknik direktör Liam Rosenior, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

LMA'e açıklamalarda bulunan Rosenior; ayrılığın temelinde Hull City yönetimi ile fikir ayrılıklarının olduğunu belirtirken, "Son 18 aydır sevdiğim bir kulüpte teknik direktörlük yapmak benim için her zaman onur, mutluluk ve zevkti. Bana bu fırsatı veren Acun Ilıcalı ve Tan Kesler'e, tüm takıma ve yönetime teşekkür etmek istiyorum." ifadelerini kullandı. 

"İstedikleri başarılara ulaşacaklar"

Hull City deneyiminin kendisine çok şey kattığını belirten 39 yaşındaki teknik direktör, "Acun, Tan ve futbol ekibimiz ile çalışmak inanılmaz bir deneyim oldu ve çok şey öğrenme fırsatı buldum. Gösterdikleri tutku, enerji ve kararlılık ile uzun vadede istedikleri başarılara ulaşacaklarını düşünüyorum." dedi. 

2022/23 sezonunun ilk dönemlerinde turuncu siyahlı ekibin başına geçen Rosenior, takımın başında çıktığı 78 karşılaşmada 1.40 puan ortalaması tutturmuştu. 

Hull City, Plymouth ile ligin son haftasında oynadığı maçı 1-0 kaybetmiş ve Premier League'e çıkmak için play-off'lara kalma şansını kullanamamıştı. 

beinsports.com.tr / Dış Haberler