Hasan Arat'tan Fernando Santos'un geleceği hakkında açıklama!

Video yükleniyor...

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, son haftalardaki kötü gidişin ardından tartışılan teknik direktör Fernando Santos'un geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Gazetesi'ne konuşan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Fernando Santos ile sözleşmesinin sonuna kadar çalışacaklarını ifade etti.

Sezona Şenol Güneş ile başlayıp Burak Yılmaz, Rıza Çalımbay ve Serdar Topraktepe ile devam eden siyah beyazlıların 20. haftada göreve getirdiği çalıştırıcı da kötü gidişe engel olamamıştı.

Ziraat Türkiye Kupası'nın kazanılmaması ya da takımın Avrupa kupalarının dışında kalması durumunda Fernando Santos ile yolların ayrılacağı iddia edilirken başkan Hasan Arat, deneyimli çalıştırıcının çok zorlu bir süreçte göreve geldiğini ve kritik bir görev üstlendiğinin altını çizdi.

Fernando Santos'a inandıklarını ve tecrübeli teknik direktöre güvenlerinin tam olduğunu belirten başkan Hasan Arat, “Zaten bu düşüncede olmasak yola birlikte çıkmazdık. Zor dönemde geldi. Kendisi ile sözleşmesi bitene kadar çalışacağız." ifadelerini kullandı.

TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN