Hasan Arat: "Vakti gelince herkes neyin ne olduğunu öğrenecek"

Hasan Arat: "Vakti gelince herkes neyin ne olduğunu öğrenecek"
Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

En başta önceliklerinin transfer olduğunu kaydeden Arat, "Perşembe günü Avrupa'da transfer bitiyor ve sonrasındaki bir hafta boyunca Türkiye'nin şansı var. O bir haftada avantajlı maliyetlerle birçok yeni alternatif de ortaya çıkacak ama bizim zaten üzerinde olup bitirmeye yakın olduğumuz isimler var. Dolayısıyla benim sessizliğim insanlarda, sanki söz verip de yapamamış, o yüzden susuyormuş gibi bir düşünce oluşturuyor olabilir ama bunun öyle olmadığını önümüzdeki günlerde herkes görecek." ifadelerini kullandı.

Kendisine küfür edilmediği sürece her eleştiriye açık olduğunun altını çizen Beşiktaş Başkanı, "Bakın ben küfür olmadığı müddetçe her türlü eleştiriye açığım. Taraftarım beni hicivle eleştirebilir. Ona hiç kızmam. Başımın üstünde yeri var ama bu işi profesyonel yapan insanlar sakın beni kendi camiamın önüne atmaya çalışmasın. Beşiktaş camiası bu oyuna zaten gelmez. Şunu çok net söyleyeyim; şu ortamda bir panik havası yaratıp kimse beni menajerlerin kucağına itemez. Hepsi kapıda bekliyor ancak açık söylüyorum, bu oyuna gelmemiz söz konusu olamaz."  açıklamasında bulundu.

Hasan Arat son olarak Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın bir sözünü hatırlattı:

"Rahmetli Süleyman Ağabey'in giderken bir lafı vardı, ‘Hayatımda ben hiç kimseyi aldatmadım’ diye. Bakın, ben hayatımda hiç kimseyi aldatmadım. Vakti gelince de herkes neyin ne olduğunu öğrenecek. Sessizliğim kimseyi şaşırtmasın ya da yanıltmasın. Ne yaptığını bilen bir insan olarak işimin başındayım."

TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN