Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde nasıl tur atlar?

Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde nasıl tur atlar?
UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, bu akşam grubunun en kritik maçında Manchester United'ı ağırlayacak. Peki Galatasaray, Devler Ligi'nde nasıl tur atlar? İşte tüm olasılıklar.

Galatasaray, A grubunda dördüncü maçlar sonunda 4 puanla 3. sırada yer alıyor.

Bu akşam Manchester United'ı konuk edecek olan sarı kırmızılılar, İngiliz devini mağlup ederek son 16 için avantaj yakalamak istiyor. 

A grubunda Almanya temsilcisi Bayern Münih 12 puanda ve gruptan lider çıkmayı garantiledi. İkinci Kopenhag ve üçüncü Galatasaray'ın 4'er puanı bulunurken, son sıradaki Manchester United'ın puanı 3.

Galatasaray, bu akşam konuk edeceği Manchester United'ı ve son maçında deplasmanda Kopenhag'ı yenmesi halinde diğer maçların sonuçlarına bakmadan adını son 16 turuna yazdıracak.

Okan Buruk'un öğrencileri bu akşam kazanır, Kopenhag da Bayern Münih karşısında puan kaybederse sarı-kırmızılılara Danimarka deplasmanında üst tur için 1 puan dahi yetecek.

Galatasaray bu akşam Manchester United'a kaybederse, son hafta Kopenhag'ı yenmek zorunda kalacak ve Manchester United'ın Bayern Münih'e yenilmesini bekleyecek.