"Galatasaray Icardi'yi nasıl aldıysa, Beşiktaş da alacak"

"Galatasaray Icardi'yi nasıl aldıysa, Beşiktaş da alacak"
Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı gündeme ve seçime dair açıklamalarda bulundu.

Denizli Beşiktaşlılar Derneği ile buluşmasında Serdar Adalı seçimi kazanması halinde Beşiktaş için istediği planladığı şeyleri anlatırken, A Takım'ın transferde de büyük adımlar atacağını anlattı.

İşte Serdal Adalı'nın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

"AVRUPA'DA ALTYAPI KURACAĞIZ"

“Beşiktaş Akademiyi genişleteceğiz. Anadolu’nun her yerindeki genç yetenekleri keşfetmek adına, her şehirde futbol okullarımız olacak. Bu futbol okullarının içinde olduğu amatör altyapı takımları kurulacak ve Beşiktaş’ın geleceği gençler, yarışmacı kimlik kazanacaklar. Bunu Avrupa’da da hayata geçireceğiz.”

"ICARDI'YI GALATASARAY NASIL ALDIYSA, ÖYLE"

“Taraftarın ne istediğini biliyorum. Kulübün mali durumunun da farkındayım. Rakipler bunu yapıyorsa biz de yapacağız. Galatasaray Icardi’yi nasıl sponsorla aldıysa biz de transferlerimizin büyük bir bölümünü, kulübü mali yük altına sokmadan yapacağız.”

"EN KÖTÜ KADRO MÜHENDİSLİĞİ YAPILDI"

“Sırf isim diye ihtiyacımız olmayan bir oyuncuyu almayız. Beşiktaş’ın bu duruma düşmesinin nedeni bu. Bu sene, son yılların en kötü kadro mühendisliği yapıldı. Hiçbiri kötü futbolcu değil ama yanlış planlama yapıldı. Örneğin Afrika Kupası. Bu şekilde planlama yapılmaz.”

“Tribünlere oynamak için sosyal medyada yazmadım yanlışları, Ahmet Nur Çebi’nin yüzüne söyledim.”