Fikstür açıklandı
Yayınlanma Tarihi 7 Kasım 2014 Cum 16:17
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda kura çekimi sonrasında belirlenen gruplarda maç fikstürü açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, gruplarda ilk maçlar 3 Aralık Çarşamba günü son maçlar ise 4 Şubat 2015'te oynanacak. TFF programda açıklanan tarihlerin bir gün önce veya sonrasına da maç koyabilecek.
Gruplarda maç programı şöyle:
1. Hafta
3 Aralık Çarşamba:
A Grubu:
Sivasspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor
B Grubu:
Keçiörengücü-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Manisaspor
C Grubu:
Samsunspor-Centone Karagümrük
Bursaspor-Mersin İdmanyurdu
D Grubu:
İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor
E Grubu:
Fenerbahçe-Kayserispor
Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare
F Grubu:
Sarıyer-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Adana Demirspor
G Grubu:
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina BalçovaYaşamspor
Galatasaray-Eskişehirspor
H Grubu:
Torku Konyaspor-Giresunspor
Cizrespor-Gençlerbirliği
- 2. Hafta
17 Aralık Çarşamba
A Grubu:
Tuzlaspor-Sivasspor
Gaziantepspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
B Grubu:
Manisaspor-Keçiörengücü
Trabzonspor-Akhisar Belediyespor
C Grubu:
Mersin İdmanyurdu-Samsunspor
Centone Karagümrük-Bursaspor
D Grubu:
Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir
MKE Ankaragücü-Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu:
Bayburt Grup Özel İdare-Fenerbahçe
Kayserispor-Altınordu
F Grubu:
Adana Demirspor-Sarıyer
Beşiktaş-Çaykur Rizespor
G Grubu:
Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Galatasaray
H Grubu:
Gençlerbirliği-Torku Konyaspor
Giresunspor-Cizrespor
- 3. Hafta
24 Aralık Çarşamba:
A Grubu:
Gaziantepspor-Tuzlaspor
Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
B Grubu:
Trabzonspor-Manisaspor
Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor
C Grubu:
Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu
Samsunspor-Bursaspor
D Grubu:
MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor
İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu:
Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare
Fenerbahçe-Altınordu
F Grubu:
Beşiktaş-Adana Demirspor
Sarıyer-Çaykur Rizespor
G Grubu:
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray
H Grubu:
Giresunspor-Gençlerbirliği
Torku Konyaspor-Cizrespor
- 4. Hafta
31 Aralık Çarşamba:
A Grubu:
Tuzlaspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor
B Grubu:
Manisaspor-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü
C Grubu:
Mersin İdmanyurdu-Centone Karagümrük
Bursaspor-Samsunspor
D Grubu:
Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir
E Grubu:
Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor
Altınordu-Fenerbahçe
F Grubu:
Adana Demirspor-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Sarıyer
G Grubu:
Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor
Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
H Grubu:
Gençlerbirliği-Giresunspor
Cizrespor-Torku Konyaspor
- 5. Hafta
28 Ocak Çarşamba (2015)
A Grubu:
Gaziantepspor-Sivasspor
Tuzlaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
B Grubu:
Trabzonspor-Keçiörengücü
Manisaspor-Akhisar Belediyespor
C Grubu:
Centone Karagümrük-Samsunspor
Mersin İdmanyurdu-Bursaspor
D Grubu:
MKE Ankaragücü-İstanbul Başakşehir
Kardemir Karabükspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu:
Kayserispor-Fenerbahçe
Bayburt Grup Özel İdare-Altınordu
F Grubu:
Beşiktaş-Sarıyer
Adana Demirspor-Çaykur Rizespor
G Grubu:
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
Eskişehirspor-Galatasaray
H Grubu:
Giresunspor-Torku Konyaspor
Gençlerbirliği-Cizrespor
- 6. Hafta
4 Şubat Çarşamba (2015)
A Grubu:
Sivasspor-Tuzlaspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor
B Grubu:
Keçiörengücü-Manisaspor
Akhisar Belediyespor-Trabzonspor
C Grubu:
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu
Bursaspor-Centone Karagümrük
D Grubu:
İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü
E Grubu:
Fenerbahçe-Bayburt Grup Özel İdare
Altınordu-Kayserispor
F Grubu:
Sarıyer-Adana Demirspor
Çaykur Rizespor-Beşiktaş
G Grubu:
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor
Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor
H Grubu:
Torku Konyaspor-Gençlerbirliği
Cizrespor-Giresunspor
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, gruplarda ilk maçlar 3 Aralık Çarşamba günü son maçlar ise 4 Şubat 2015'te oynanacak. TFF programda açıklanan tarihlerin bir gün önce veya sonrasına da maç koyabilecek.
Gruplarda maç programı şöyle:
1. Hafta
3 Aralık Çarşamba:
A Grubu:
Sivasspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor
B Grubu:
Keçiörengücü-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Manisaspor
C Grubu:
Samsunspor-Centone Karagümrük
Bursaspor-Mersin İdmanyurdu
D Grubu:
İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor
E Grubu:
Fenerbahçe-Kayserispor
Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare
F Grubu:
Sarıyer-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Adana Demirspor
G Grubu:
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina BalçovaYaşamspor
Galatasaray-Eskişehirspor
H Grubu:
Torku Konyaspor-Giresunspor
Cizrespor-Gençlerbirliği
- 2. Hafta
17 Aralık Çarşamba
A Grubu:
Tuzlaspor-Sivasspor
Gaziantepspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
B Grubu:
Manisaspor-Keçiörengücü
Trabzonspor-Akhisar Belediyespor
C Grubu:
Mersin İdmanyurdu-Samsunspor
Centone Karagümrük-Bursaspor
D Grubu:
Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir
MKE Ankaragücü-Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu:
Bayburt Grup Özel İdare-Fenerbahçe
Kayserispor-Altınordu
F Grubu:
Adana Demirspor-Sarıyer
Beşiktaş-Çaykur Rizespor
G Grubu:
Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Galatasaray
H Grubu:
Gençlerbirliği-Torku Konyaspor
Giresunspor-Cizrespor
- 3. Hafta
24 Aralık Çarşamba:
A Grubu:
Gaziantepspor-Tuzlaspor
Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
B Grubu:
Trabzonspor-Manisaspor
Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor
C Grubu:
Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu
Samsunspor-Bursaspor
D Grubu:
MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor
İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu:
Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare
Fenerbahçe-Altınordu
F Grubu:
Beşiktaş-Adana Demirspor
Sarıyer-Çaykur Rizespor
G Grubu:
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray
H Grubu:
Giresunspor-Gençlerbirliği
Torku Konyaspor-Cizrespor
- 4. Hafta
31 Aralık Çarşamba:
A Grubu:
Tuzlaspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor
B Grubu:
Manisaspor-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü
C Grubu:
Mersin İdmanyurdu-Centone Karagümrük
Bursaspor-Samsunspor
D Grubu:
Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir
E Grubu:
Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor
Altınordu-Fenerbahçe
F Grubu:
Adana Demirspor-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Sarıyer
G Grubu:
Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor
Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
H Grubu:
Gençlerbirliği-Giresunspor
Cizrespor-Torku Konyaspor
- 5. Hafta
28 Ocak Çarşamba (2015)
A Grubu:
Gaziantepspor-Sivasspor
Tuzlaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
B Grubu:
Trabzonspor-Keçiörengücü
Manisaspor-Akhisar Belediyespor
C Grubu:
Centone Karagümrük-Samsunspor
Mersin İdmanyurdu-Bursaspor
D Grubu:
MKE Ankaragücü-İstanbul Başakşehir
Kardemir Karabükspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu:
Kayserispor-Fenerbahçe
Bayburt Grup Özel İdare-Altınordu
F Grubu:
Beşiktaş-Sarıyer
Adana Demirspor-Çaykur Rizespor
G Grubu:
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
Eskişehirspor-Galatasaray
H Grubu:
Giresunspor-Torku Konyaspor
Gençlerbirliği-Cizrespor
- 6. Hafta
4 Şubat Çarşamba (2015)
A Grubu:
Sivasspor-Tuzlaspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor
B Grubu:
Keçiörengücü-Manisaspor
Akhisar Belediyespor-Trabzonspor
C Grubu:
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu
Bursaspor-Centone Karagümrük
D Grubu:
İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü
E Grubu:
Fenerbahçe-Bayburt Grup Özel İdare
Altınordu-Kayserispor
F Grubu:
Sarıyer-Adana Demirspor
Çaykur Rizespor-Beşiktaş
G Grubu:
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor
Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor
H Grubu:
Torku Konyaspor-Gençlerbirliği
Cizrespor-Giresunspor