EMS Yapı Sivasspor'dan Hakan Arslan'a yanıt!

EMS Yapı Sivasspor'dan Hakan Arslan'a yanıt!
Trendyol Süper Lig ekiplerinden EMS Yapı Sivasspor forması giyen Hakan Arslan, sosyal medya hesabından yayınladığı metin ile takımdan ayrıldığını duyurmuştu.

HAKAN ARSLAN'IN AYRILIK METNİ İÇİN TIKLAYIN

Arslan'ın açıklamasına istinaden Anadolu ekibi bir açıklama yayınladı.

İşte EMS Yapı Sivasspor'un açıklaması:

Sivasspor’umuzda 11 sezon futbol hayatını sürdürmüş olan Hakan Arslan, bugün yaptığı açıklama ile kulübümüze veda etmiştir.

Geçtiğimiz sezonun başında Teknik Direktör Servet Çetin’in takımda istemediği Hakan Arslan’a, Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulumuz arkasında durarak kulübümüzde kalması sağlanmıştır.

15 Eylül 2023 tarihinde transfer komitemizi arayan Hakan Arslan, “Bana çok büyük rakamla transfer teklifinde bulundular.” diyerek takımımızdan gitmek istediğini söylemiştir. Yönetim kurulumuz yaptığı değerlendirme neticesinde oyuncunun takımda kalması yönünde karar bildirmiştir.

Bir röportaj esnasında gazetecinin, “Ziya Erdal ve Hakan Arslan önümüzdeki sezon takımda kalacak mı, sezon sonunda futbolu bırakacak mı?”  sorusuna Basın Sözcümüz Gökhan Karagöl, “İki oyuncu da bizim kıymetlimiz ve evladımız” diyerek cevaplamıştır. Ancak farklı sosyal medya platformlarında, ‘Hakan Arslan sezon sonu futbolu bırakıyor’ paylaşımları yapılmış bu durumun asılsız olduğu yönetim kurulumuz tarafından kendine söylenmiştir.

Buna rağmen sosyal medyada çıkan asılsız haberleri referans göstererek talihsiz bir veda açıklaması yapan Hakan Arslan’a Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim” düsturunu hatırlatır bundan sonra ki futbol hayatında kendine başarılar dileriz.

TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLERİ İÇİN TIKLAYIN