Bülent Timurlenk yorumladı! "Burak Yılmaz gerçekleri"

Video yükleniyor...

Hürriyet yazarı Mehmet Arslan, Beşiktaş'tan istifa eden Burak Yılmaz ile ilgili 'Burak Yılmaz Gerçekleri' başlıklı yazısında dikkat çeken ifadeler kullandı.

beIN SPORTS HABER'de yayınlanan beIN Sabah programında Burcu Kapu ve Bülent Timurlenk bu haberle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Burak Yılmaz'ın sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Beşiktaş fotoğraflarını kaldırması üzerine Timurlenk, "Bence Burak Yılmaz, Beşiktaş fotoğraflarını silmeden yoruma kapatabilirdi." ifadelerini kullandı.

Bülent Timurlenk, Eric Bailly'nin Tayfur Bingöl'le olan kavgası üzerine, 'ülkemize gelip de bizim oyuncumuza saygısızlık yapanı asla kabul etmeyeceğim' diyen Burak Yılmaz'la ilgili, "Burak Yılmaz, Lille'de Renato Sanchez ile kavga ettiğinde Christophe Galtier çıkıp da benim vatandaşıma Türk santrfor bunları yapamaz dediğinde biz ayağa kalkmaz mıydık, kalkardık. Bailly Beşiktaş'ın futbolcusu değil mi?" dedi.

Timurlenk, Milli Takım teknik direktörü Montella'nın yardımcısı olması gündemde olan Burak Yılmaz hakkında ise, "Pro Lisansı ve hiçbir tecrübesi olmayan Burak Yılmaz, federasyonda kimin aklına geldi? Ben bu noktada, bu psikolojiyle Burak Yılmaz'a ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum." şeklinde konuştu.