Bu hafta hangi maç, hangi kanalda?

Video yükleniyor...

Futbol, basketbol, tenis, motor sporları fark etmeksizin, birbirinden keyifli spor organizasyonları bu hafta da; her zaman olduğu gibi tüm heyecanıyla beIN SPORTS ekranlarından evlerinizin salonuna konuk oluyor!

İşte beIN SPORTS ekranlarında haftanın programı:

TRENDYOL SÜPER LİG - (27. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

13:30 | EMS SİVASSPOR - SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR | beIN SPORTS 2
16:00 | TRABZONSPOR - YUKATEL ADANA DEMİRSPOR | beIN SPORTS 1
16:00 | VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - CORENDON ALANYASPOR | beIN SPORTS 2
19:00 | İSTANBULSPOR - BEŞİKTAŞ | beIN SPORTS 1 - 4K

26 ŞUBAT PAZARTESİ

20:00 | GALATASARAY - BITEXEN ANTALYASPOR | beIN SPORTS 1

TRENDYOL 1. LİG - (24. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

13:30 | ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - KOCAELİSPOR | beIN SPORTS MAX 1
13:30 | BOLUSPOR - ERZURUMSPOR FUTBOL KULÜBÜ | beIN SPORTS MAX 2
16:00 | MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GENÇLERBİRLİĞİ | beIN SPORTS MAX 1
19:00 | EYÜPSPOR - SAKARYASPOR | beIN SPORTS 2

26 ŞUBAT PAZARTESİ

20:00 | ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR - TUZLASPOR | beIN SPORTS 2

PREMIER LEAGUE - (26. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

16:30 | WOLVERHAMPTON WANDERERS - SHEFFIELD UNITED | beIN SPORTS 3

26 ŞUBAT PAZARTESİ

23:00 | WEST HAM UNITED - BRENTFORD | beIN SPORTS 3

PREMIER LEAGUE DATA ZONE

24 ŞUBAT CUMARTESİ
23:00 | ARSENAL - NEWCASTLE UNITED | beIN CONNECT

BUNDESLIGA - (23. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

17:30 | EINTRACHT FRANKFURT - WOLFSBURG | beIN SPORTS 4
19:30 | BORUSSIA DORTMUND - 1899 HOFFENHEIM | beIN SPORTS 4
21:30 | AUGSBURG - FREIBURG | beIN SPORTS 4

BUNDESLIGA 2 - (23. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

15:30 | GREUTHER FÜRTH - NÜRNBERG | beIN SPORTS 4
15:30 | HAMBURG - 07 ELVERSBERG | beIN CONNECT
15:30 | FORTUNA DÜSSELDORF - HANSA ROSTOCK | beIN CONNECT

LIGUE 1 - (23. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

15:00 | LENS - MONACO | beIN SPORTS 5
17:00 | NICE - CLERMONT FOOT 63 | beIN SPORTS 5
17:00 | TOULOUSE - LILLE | beIN SPORTS MAX 2
17:00 | HAVRE ATHLETIC CLUB - STADE DE REIMS | beIN CONNECT
19:05 | PARIS SAINT-GERMAIN - STADE RENNAIS | beIN SPORTS 3
22:45 | OLYMPIQUE DE MARSEILLE - MONTPELLIER HERAULT | beIN SPORTS 3

LIGUE 2 - (26. HAFTA)

26 ŞUBAT PAZARTESİ

22:45 | STADE MALHERBE CAEN - ANGERS | beIN SPORTS 4

MATCH FOR HOPE 2024

23 ŞUBAT CUMA

20:00 | TEAM ABOFLAH - TEAM CHUNKZ | beIN SPORTS 4
STARLIGUE - (18. HAFTA)

25 ŞUBAT PAZAR

18:00 | MONTPELLIER - PARIS SAINT-GERMAIN | beIN SPORTS MAX 1

SAIL GP SİDNEY

25 ŞUBAT PAZAR

08:00 | 2. GÜN | beIN SPORTS 5

PREMIER PADEL RİYAD

26 ŞUBAT PAZARTESİ

11:00 | PREMIER PADEL RİYAD | beIN SPORTS MAX 1
ARDINDAN | PREMIER PADEL RİYAD | beIN SPORTS MAX 1
ARDINDAN | PREMIER PADEL RİYAD | beIN SPORTS MAX 1
ARDINDAN | PREMIER PADEL RİYAD | beIN SPORTS MAX 1
ARDINDAN | PREMIER PADEL RİYAD | beIN SPORTS MAX 1