Bu hafta hangi maç hangi kanalda | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Bu hafta hangi maç, hangi kanalda?

Süper Lig
Milli aranın ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Spor Toto Süper Lig, TFF 1. Lig, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1 ve İngiltere Championship'teki kıyasıya yarış, her zaman olduğu gibi beIN SPORTS ekranlarından futbolseverlerle buluşuyor.

Öte yandan dünyanın dört bir yanındaki spor müsabakaları, doyumsuz heyecanı ile beIN SPORTS aracılığıyla evlerinizin salonuna konuk oluyor.

İşte bu hafta beIN SPORTS ekranlarından takip edebileceğiniz maçlar:

Spor Toto Süper Lig (9. hafta)

16 Ekim Cumartesi | 13:30 | GZT Giresunspor - Çaykur Rizespor | beIN SPORTS HD1
16 Ekim Cumartesi | 16:00 | DG Sivasspor - FTA Antalyaspor | beIN SPORTS HD1
16 Ekim Cumartesi | 19:00 | Adana Demirspor - ÖK Yeni Malatyaspor | beIN SPORTS HD1
17 Ekim Pazar | 13:30 | Kasımpaşa - Göztepe | beIN SPORTS HD2 
17 Ekim Pazar | 16:00 | Galatasaray - İH Konyaspor | beIN SPORTS HD1
17 Ekim Pazar | 16:00 | Altay - V. F. Karagümrük | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 19:00 | Trabzonspor - Fenerbahçe | beIN SPORTS HD1
18 Ekim Pazartesi | 20:00 | A. Hatayspor - Gaziantep FK | beIN SPORTS HD1
18 Ekim Pazartesi | 20:00 | Aytemiz Alanyaspor - Y. Kayserispor | beIN SPORTS HD2

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

TFF 1. Lig (9. hafta)

16 Ekim Cumartesi | 13:30 | RH Bandırmaspor - MKE Ankaragücü | beIN SPORTS MAX HD1
16 Ekim Cumartesi | 13:30 | BS Ümraniyespor - Eyüpspor | beIN SPORTS MAX HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:00 | Denizlispor - Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD1
16 Ekim Cumartesi | 19:00 | Menemenspor - Y. Samsunspor | beIN SPORTS MAX HD1
17 Ekim Pazar | 13:30 | A. Keçiörengücü - Kocaelispor | beIN SPORTS MAX HD1
17 Ekim Pazar | 16:00 | BB Erzurumspor - Altınordu | beIN SPORTS MAX HD1
17 Ekim Pazar | 16:00 | Manisa FK - Adanaspor | beIN SPORTS MAX HD2
17 Ekim Pazar | 19:00 | Bursaspor - BP Boluspor | beIN SPORTS MAX HD1
18 Ekim Pazartesi | 20:00 | İstanbulspor - Tuzlaspor | beIN SPORTS MAX HD1

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

EFL Championship (12. Hafta)

16 Ekim Cumartesi | 14:30 | FULHAM - QUEENS PARK RANGERS | beIN SPORTS HD3
16 Ekim Cumartesi | 17:00 | MIDDLESBROUGH - PETERBOROUGH UNITED | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 14:00 | SWANSEA CITY - CARDIFF CITY | beIN SPORTS MAX HD2

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

Bundesliga (8. hafta)

16 Ekim Cumartesi | 16:30 | BORUSSIA DORTMUND - MAINZ 05 | beIN SPORTS HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | FREIBURG - RB LEIPZIG | beIN SPORTS HD4
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | UNION BERLIN - WOLFSBURG | beIN SPORTS MAX HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | EINTRACHT FRANKFURT - HERTHA BERLIN | beIN CONNECT
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | GREUTHER FÜRTH - BOCHUM | beIN CONNECT
16 Ekim Cumartesi | 19:30 | BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH - STUTTGART | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 16:30 | BAYER LEVERKUSEN - BAYERN MÜNCHEN | beIN SPORTS HD3
17 Ekim Pazar | 18:30 | AUGSBURG - ARMINIA BIELEFELD | beIN SPORTS HD2

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

Bundesliga 2 (10. hafta)

16 Ekim Cumartesi | 14:30 | HEIDENHEIM 1846 - ST. PAULI | beIN SPORTS HD2
16 Ekim Cumartesi | 14:30 | KARLSRUHER - ERZGEBIRGE AUE | beIN SPORTS HD4
16 Ekim Cumartesi | 14:30 | INGOLSTADT 04 - HOLSTEIN KIEL | beIN CONNECT
16 Ekim Cumartesi | 19:30 | HAMBURG - FORTUNA DÜSSELDORF | beIN SPORTS HD3
17 Ekim Pazar | 14:30 | DARMSTADT 98 - WERDER BREMEN | beIN SPORTS HD3
17 Ekim Pazar | 14:30 | DYNAMO DRESDEN - NÜRNBERG | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 14:30 | HANSA ROSTOCK - SANDHAUSEN | beIN CONNECT

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

Fransa Ligue 1 (10. hafta)

16 Ekim Cumartesi | 18:00 | CLERMONT FOOT 63 - LILLE | beIN SPORTS HD3
16 Ekim Cumartesi | 22:00 | OLYMPIQUE LYONNAIS - MONACO | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 14:00 | TROYES - NICE | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar  | 16:00 | GIRONDINS DE BORDEAUX - NANTES | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar  | 16:00 | STRASBOURG ALSACE - SAINT-ETIENNE | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar  | 16:00 | METZ - STADE RENNAIS | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar  | 16:00 | STADE BRESTOIS 29 - STADE DE REIMS | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 18:00 | MONTPELLIER HERAULT - LENS | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar | 21:45 | OLYMPIQUE DE MARSEILLE - LORIENT | beIN SPORTS HD2

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

Fransa Ligue (12. Hafta)

16 Ekim Cumartesi | TOULOUSE - AUXERRE | beIN CONNECT
18 Ekim Pazartesi | NIMES OLYMPIQUE - AJACCIO | beIN SPORTS HD4

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!

Starligue (6. Hafta)

16 Ekim Cumartesi | 21:00 | TOULOUSE - NANTES | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar | 18:00 | PARIS SAINT-GERMAIN - CHAMBERY | beIN SPORTS MAX HD2

Bu karşılaşmaları takip etmek için tıklayın!