Bruma Jorge Jesus ile çalışacağım için çok şanslıyım | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Bruma: "Jorge Jesus ile çalışacağım için çok şanslıyım"

Bruma: "Jorge Jesus ile çalışacağım için çok şanslıyım"
Fenerbahçe'nin satın alma opsiyonuyla kiraladığı Bruma, Jorge Jesus ile çalışacağı için çok şanslı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Portekizli yıldız, "Burada olduğum için çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Büyük bir kulübe geldim ve her şey için tabii ki de çok teşekkür ediyorum" dedi.

Bruma sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şu an için çalışmaya başlamaya hazırım. Umuyorum ki ligi kazanabiliriz, Şampiyonlar Ligi’nde iyi performanslar ortaya koyabiliriz. Dediğim gibi burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Antrenman yapmak için kendimi hazır hissediyorum. Daha önce Türkiye’de oynamıştım ve bu ligi çok iyi bildiğimi söyleyebilirim. Aynı zamanda Fenerbahçe’yi de çok iyi biliyorum. Fenerbahçe çok büyük bir camia! Ben de burada olduğum süre boyunca her maçı kazanmak için elimden gelen performansı ortaya koyacağım çünkü bu benim için çok önemli! Kazanmak için oynayacağımızı düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme oynayacağız, o maçta da en iyisini ortaya koymak istiyoruz. Aynı zamanda ligde de bir hedefimiz var ve aynı şekilde başarılı olmak istiyoruz."

Teknik direktör Jorge Jesus ile ilgili düşüncelerini paylaşan Bruma, "Hocayı çok iyi tanıyorum; çok sıkı çalıştıran ve disiplinli bir hoca. Herkes de bunun böyle olduğunu söylüyor. Onunla çalışmak için oldukça hazırım. Hocamızla çalışacağım için kendimi çok mutlu ve çok şanslı hissediyorum. Bu şansı, bu imkanı elde ettiğim için çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.