F Bahçe bu habere sevinecek | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

F.Bahçe bu habere sevinecek!

Video yükleniyor...

Fenerbahçe'ye sakatlardan müjdeli haber geldi. Sakat futbolculardan Alper Potuk'un bu haftaki Sivasspor maçında, Emenike'nin ise önümüzdeki hafta Kasımpaşa maçında oynayabileceği açıklandı.

Bir süredir takımdan ayrı çalışmalarını sürdüren iki futbolcudan Alper'in perşembe gününden itibaren takıma katılacağı ve omuzundaki ağrılarının tekrarlamaması durumunda pazar günkü maçta takımındaki yerini alabileceği öğrenildi.

Tedavi programı dışında kuvvet çalışmalarını sürdüren Emenike'nin de durumunun iyi olduğu ve Kasımpaşa maçında sahada olabilceği bildirildi.

Çekilen ilk MR'ında kas dokusunda yırtık tespit edilen Webo'nun da tedavisine devam edilirken, bu oyuncunun dönüş tarihinin önümüzdeki günlerde çekilecek ikinci MR sonrası netleşeceği gelen haberler arasında.

Sakat oyuncuların çokluğu nedeniyle kadroda zorunlu revizyon yapmak zorunda kalan Ersun Yanal'ın Caner Erkin'i sol açık olarak Sivasspor maçında sahaya sürmesi bekleniyor. Sol bekte Hasan Ali Kaldırım'ı düşünen Yanal, tek forvet olarak Moussa Sow'u görevlendirecek.

Eskişehirspor maçındaki orta saha oyuncularının performansından da memnun kalmayan Ersun Yanal'ın bu bölgede de değişikliklere gitmesi bekleniyor.
 
Öte yandan kadrodışı bırakılan ve çalışmalarını bir süredir Dereağzı Tesislerinde sürüdüren Serdar Kesimal'a af çıkıyor. Genç futbolcunun yapılacak tebligat sonrası önümüzdeki günlerde A Takım ile birlikte Samandıra Can Bartu Tesislerinde antrenmanlara katılacağı öğrenildi.