Paul Pogba nın Real Madrid hayali | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Paul Pogba'nın Real Madrid hayali

#1
Manchester United'ın Fransız yıldızı Paul Pogba, milli takım kampında düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
#2
27 yaşındaki futbolcu bir gün Real Madrid forması giymeye sıcak baktığını dile getirdi...
#3
"Her futbolcu bir gün Real Madrid'de oynamanın hayalini kurar. Bu da benim için bir hayal. Neden olmasın" diye konuşan Pogba, bununla birlikte Manchester United'ın futbolcusu olduğunu ve İngiliz ekibinde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
#4
United'ın eski parlak günlerine dönmesi için tüm eforunu harcamaya devam edeceğini vurgulayan Fransız yıldız: "Takımı hak ettiği yere taşımak için elimden gelen ne varsa yapmak istiyorum. Çünkü kulübümü seviyorum" diye konuştu.
#5
Manchester United'a 2016 yılında 105 milyon Euro gibi rekor bir bedelle transfer olan Pogba'nın kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor.
#6
Kontrat konusuyla ilgili kulüpten kimsenin kendisiyle iletişime geçmediğini söyleyen Fransız futbolcu, şu an için saha içine odaklandığını belirtti.
#7
Manchester United'da 6 sezonda 168 maça çıkan ve bu karşılaşmalarda 33 gol kaydeden Pogba, İngiliz ekibiyle birer kez UEFA Avrupa Ligi ve Lig Kupası şampiyonlukları yaşadı.