Griezmann dan Mbappe ye büyük tavsiyesi | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Griezmann'dan Mbappe'ye büyük tavsiyesi

#1
Atletico Madrid'in Fransız yıldızı Antoine Griezmann, vatandaşı Kylian Mbappe'yi çok parlak bir geleceğin beklediği görüşünde
#2
Paris St. Germain'in genç yıldızı Kylian Mbappe, Lyon karşısında 13 dakika içinde attığı 4 golle bir kez daha futbol dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.
#3
Atletico Madrid'in yıldızı Antoine Griezmann, bu sezon 7 maçta 10 gole ulaşan genç oyuncuya övgüler yağdırdı. Mbappe'yi, Cristiano Ronaldo'nun, Manchester United'da forma giydiği haline benzeten Griezmann; Cristiano, United'da kanatta oynuyordu.
#4
Çok fazla dribling yapan ve arkadaşlarına da gol attırmayı düşünen bir oyuncuydu. Kylian, Cristiano'nun, Real Madrid'de yaptığını yaptığında yani sadece golü düşünmeye başladığında, her sezon 50 gol atabilecek bir oyuncu" dedi.
#5
Griezmann, Altın Top ödülü konusunda da ilginç açıklamalar yaptı. Ödülün dünyanın en iyi takımında forma giyen bir oyuncuya verilmesi gerektiğini savunan Griezmann; "Şu anda en iyi takım Dünya Kupası'nı kazanan Fransa. Bu nedenle Altın Top ödülü mutlaka, Dünya Şampiyonu takımın bir oyuncusuna gitmeli" diye konuştu.