Geceden Sabaha 19 Nisan 2020 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Geceden Sabaha (19 Nisan 2020)

#1
Geceden sabaha spor dünyasında neler oldu?
#2
Midtjylland, lige seyircisiz devam edilmesi durumunda stad önüne koyulacak dev ekrandan araba içinde maçların izlenmesini sağlayacak sistem üzerinde çalışıyor.
#3
İlk kez sanal ortamda gerçekleştirilen 2020 Amerikan Kadınlar Basketbol Ligi (WNBA) draftında Sabrina Ionescu, New York Liberty tarafından ilk sırada seçildi.
#4
Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada spor karşılaşmalarına ara verilirken en radikal kararlardan biri Meksika'dan geldi. Meksika futbolunda birinci ve ikinci lig arasında düşme ve çıkma 5 yıllığına donduruldu.
#5
Manchester City'li Kevin De Bruyne, ailecek yeni tip Kovid-19'a yakalanmış olabileceklerini söyledi. Belçikalı oyuncu, "Karantinanın ilk 2 haftasında ailecek hastalandık. İniş çıkışlar yaşadık ama şu anda herkes iyi." ifadelerini kullandı.
#6
Brescia kulübü başkanı Massimo Cellino koronavirüse yakalandığını açıkladı: "Semptomları taşıyordum. En çok kemiklerimde müthiş bir ağrı ve aşırı yorgun hissettim. Test yaptırdım ve pozitif çıktı."
#7
FIFA, korona virüse karşı tüm dünyada canla başla çalışan sağlık çalışanları için bir video hazırladı. Pele, Maradona, Beckham, Mesut Özil, Eto’o gibi dünya yıldızları, sağlıkçıları ayakta alkışladı.
#8
Novak Djokovic, Roger Federer ve Rafael Nadal ile görüştüğünü, federasyon ve sponsor desteği bulamayan genç tenisçiler için bir yardım fonu oluşturacaklarını açıkladı.