Galatasaray İH Konyaspor maçının notları | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Galatasaray - İH Konyaspor maçının notları

#1
Galatasaray - İH Konyaspor maçının OPTA verileriyle hazırlanan önemli notları burada!
#2
Galatasaray, Süper Lig tarihinde ilk kez Konyaspor'u üst üste iki iç saha maçında gol yemeden mağlup etti.
#3
Galatasaray, sahasında Konyaspor ile oynadığı 21 Süper Lig karşılaşmasını da kaybetmezken (17G 4B); lig tarihinde hiçbir takım aynı rakibini mağlubiyet almadan daha fazla maçta konuk etmedi.
#4
Konyaspor'un Süper Lig tarihinde 5+ maçta karşılaştığı takımlar arasında en düşük galibiyet yüzdesine sahip olduğu rakibi Galatasaray (%7.3; 3/41).
#5
Konyaspor'u 1-0 mağlup eden Galatasaray, bu sezon Süper Lig'de ilk kez üst üste üç galibiyet aldı.
#6
Süper Lig'de 12 maç aradan sonra mağlubiyet alan Konyaspor (5G 7B), son iki yenilgisini de Galatasaray deplasmanında aldı.
#7
Galatasaray ceza sahasında 36 kez topla buluşan Konyaspor, Opta'nın bu alanda detaylı analize başladığı 2014/15'ten bu yana hiçbir deplasman maçında daha yüksek bir sayıya ulaşamadı.
#8
Geçen sezondan bu yana Süper Lig'de mücadele eden ekipler arasında Konyaspor'dan (9) daha fazla gole sebep olan hata yapan tek takım Galatasaray (10).
#9
Galatasaray'ın bu sezon Süper Lig'deki en erken golünü Konyaspor filelerine gönderen Mostafa Mohamed (3:36), Şubat 2021'den bu yana ilk kez üst üste iki lig maçında gol sevinci yaşadı.
#10
Süper Lig'de görev yaptığı son iki maçta üç gol atan Mostafa Mohamed, aynı sayıda golü daha önceki 17 karşılaşmada kaydetmişti.
#11
Galatasaray'ın Süper Lig'de attığı son dört golün üçünü Mostafa Mohamed kaydetti.