Fenerbahçe Kasımpaşa maçının notları | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının notları

#1
Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının OPTA verileriyle hazırlanan önemli notları burada!
#2
Kasımpaşa'yı konuk ettiği son beş Süper Lig maçının dördünü kazanan Fenerbahçe (1B), bu karşılaşmaların tamamında 2+ gol attı (toplam 14).
#3
Kasımpaşa'nın Süper Lig tarihinde en fazla mağlup olduğu (29) ve gol yediği (89) rakibi Fenerbahçe.
#4
Fenerbahçe'ye konuk olduğu son 11 Süper Lig maçını kazanamayan Kasımpaşa (2B 9M), lig tarihinde hiçbir rakibine karşı daha uzun bir dış saha serisi yaşamadı.
#5
Fenerbahçe, Süper Lig'in ilk sekiz maçları itibarıyla 2013/14'ten (19) bu yana en yüksek puanına ulaştı (19; 6G 1B 1M).
#6
Bu sezon Süper Lig'de ceza sahası dışından en fazla gol yiyen takım Kasımpaşa (5), bu bölgeden en fazla gol bulan iki ekipten biri Fenerbahçe (4; diğeri Beşiktaş).
#7
Kasımpaşa, İstanbul takımlarına konuk olduğu son 20 Süper Lig maçında da kalesini gole kapatamadı ve bu karşılaşmalarda toplam 52 gol yedi (1G 3B 16M).
#8
Süper Lig'deki beş golünü de iç sahada atan Fenerbahçe orta sahası Luiz Gustavo, bu gollerin dördünü ceza sahası dışından kaydetti.
#9
Fenerbahçe'nin Süper Lig'de attığı son altı golün dördünde Diego Rossi'nin payı var (1 gol & 3 asist).
#10
Fenerbahçe forveti Diego Rossi, Ekim 2019'dan (Los Angeles FC formasıyla) bu yana ilk kez bir lig maçında iki asist yaptı.
#11
Kasımpaşa forveti Michal Travnik, Kasım 2018'den bu yana ilk kez üst üste iki lig maçında gol attı (Jablonec formasıyla Çekya Ligi'nde).
#12
Süper Lig tarihinde Fenerbahçe'nin başında çıktığı ilk 21 iç saha maçında Vitor Pereira'dan (17) daha fazla galibiyet alan tek teknik direktör Mustafa Denizli (21).