Ersun Yanal dan radikal karar | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Ersun Yanal'dan radikal karar!

#1
Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Medipol Başakşehir mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe seviyesinde değil" dediği bazı isimlere bundan sonra forma vermeyi düşünmüyor.
#2
Tecrübeli teknik adam daha önce Slimani ve Benzia gibi oyuncuları takımdan ayırmış ve antrenmanlara katılmalarına izin vermemişti. Kadroda kalan diğer isimlere bu yolla mesaj veren Yanal'ın, bu listeye yeni isimleri dahil edip etmeyeceği merakla bekleniyor.
#3
Yanal'ın ayrıca oyun içerisindeki kopuşların mental açıdan değerlendirilmesi gerektiği görüşünde olduğu ve takım kalitesinin önüne geçen bu duruma bir an önce çözüm bulmak istediği belirlendi.
#4
Sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle hamle alternatifleri daralan tecrübeli teknik adam, sağlık heyetine özel talimat vererek tedavi programlarının hızlandırılmasını istedi.
#5
Sakatlıkları nedeniyle Başakşehir maçında forma giyemeyen Mehmet Topal ve Nabil Dirar'ın Demir Grup Sivasspor maçına yetiştirilmeleri için yoğun mesai harcanıyor.
#6
Medipol Başakşehir maçında oyuna girdikten kısa bir süre sonra ağrı hissederek çıkmak zorunda kalan Valbuena ise Demir Grup Sivasspor karşısında riske edilmeyerek, lige verilecek ara sonrası takıma dönüşü sağlanacak.