Dış basın turu 25 11 2020 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (25.11.2020)

#1
La Gazette Dello Sport, Şampiyonlar Ligi'nde maça çıkacak olan İtalyan ekiplerine kapağında yer verdi ve ayrı ayrı şu başlıkları attı: "İleri Juventus" ve "Cesur Inter". Real Madrid ile grup için kritik bir maça çıkan Inter'de Lukaku, Hakimi ve Vidal'in performansının, galibiyetin anahtarı olabileceği yazıldı.
#2
Tuttosport'ta ise Juventus'un Şampiyonlar Ligi'nde Ferencvaros ile oynayacağı maçta kilit isimlerin Morata ve Ronaldo olduğu belirtilirken, Dybala'nın ise hayal kırıklığı yaratan performansnının devam ettiği ve Pirlo'nun kendisini yine yedek oturtacağı yazıldı.
#3
Marca gazetesi "Gururunla oyna" başlığı ile Real Madrid'in Inter ile yapacağı Şampiyonlar Ligi maçını kapağına taşırken, Madrid ekibinin, San Siro'da kazanması gerektiği vurgulandı.
#4
As Gazetesi Eden Hazard'a kapağında yer verirken, Inter karşısında, İspanyolların, Belçikalı yıldıza ihtiyacı olacağı yazılırken, Casemiro'nun maçta oynayabileceği kaydedildi.
#5
Mundo Deportivo'da Barcelona'nın 4-0 yendiği Dinamo Kiev maçı kapağa "Devrim" başlığı ile taşınırken, Koeman'ın deneysel kadrosunun sonuç verdiği belirtildi.
#6
Sport Gazetesi "B planı ilüzyonu" başlığı ile ilk 11'den olmayan 7 oyuncu ve ilk kez, ilk 11 başlayan 3 oyuncu ile Dinamo Kiev karşısında Barcelona'nın aldığı galibiyeti manşetten verdi.
#7
Guardian gazetesi, Şampiyonliar Ligi'nde temsilcimiz Başakşehir karşısında 4-1'lik bir galibiyet alan Manchester United'da Bruno Fernandes'in oyunun gidişatını belirleyen adam olduğu vurgulanırken, Manchester ekibinin gruptan çıkmak için artık sadece bir puana ihtiyacı olduğu belirtti.