Dış basın turu 18 06 2021 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (18.06.2021)

#1
AS, Sergio Ramos'un "Daha sonra görüşeceğiz. Geri geleceğim." sözlerini manşetten vererek, Real Madrid'den ayrılan 35 yaşındaki stoperin ileride başka görevlerle kulüpte yer alabileceğini okuyucularına aktardı. Ramos'un sözleşme yenilemek istediğini belirten gazete, ayrılığın ekonomik nedenlerden dolayı değil, yönetimin sözleşmeyi geri çekmesi nedeni ile gerçekleştiğini de kaydetti.
#2
Marca, Real Madrid ile yollarını ayıran Sergio Ramos için "Geride bıraktığı boşluk" başlığını atarak, İspanyol defansın yerini doldurmanın zor olacağının altını çizdi. Ramos'un "Ben asla Real'den ayrılmak istemedim, bu kulübe ruhumu verdim" sözlerini okuyucuları ile buluşturan gazete, tecrübeli oyuncunun aslında yönetimin teklifini kabul ettiğini ancak teklifin süresinin dolduğunu da belirtti.
#3
Gazetta Dello Sport, "İtalya, bize hayal kurduruyor" başlığını atarak, EURO 2020'de şimdiye kadar harika bir performans gösteren Gök Mavilileri kapağına taşıdı. İtalya'nın, turnuvanın en iyi futbolunu oynadığını yazan gazete, Fransa'nın da Belçika gibi daha güçlü olduğunu ancak Deschamp'ın öğrencilerinin yenilebilir olduğu yorumlarında bulundu.