Dış basın turu 17 06 2021 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (17.06.2021)

#1
Marca, Real Madrid'in tecrübeli kaptanı Sergio Ramos ile yolları ayırma kararını manşetine taşıyor... Gazete, 'Bir efsane gidiyor' başlığı altında 'Real Madrid 16 yıldır formasını giyen ve 22 kez farklı kategorilerde şampiyonluk sevinci yaşayan istikrar abidesine resmen veda etti' ifadelerine yer verdi.
#2
Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen AS Gazetesi de 'Bir efsane gidiyor' manşetiyle okurlarının karşısına çıkıyor ve Sergio Ramos'un Real Madrid kariyeri boyunca ortaya koyduğu göz kamaştıran performanslara vurgu yaparak adeta alınan kararı yargıladı.
#3
La Gazetta Dello Sport, Avrupa Futbol Şampiyonası A Grubu'nda Türkiye ve İsviçre galibiyetleriyle üst tura yükselmeyi garantileyen İtalya Milli Takımı'na şapka çıkarıyor... Çizmenin prestijli yayın organı, 'Güzelsin' manşetini atarken, alt satırlarında 'Gök maviler şova devam ederek futbol resitali sunmaya devam ediyor' değerlendirmesini yaptı.
#4
L'Euquipe, Fransa Milli Takımı'nın yıldız isimlerinden Paul Pogba'nın Almanya karşılaşmasına damga vuran performansına dikkat çekiyor... Gazete, 'Hayatının rolü' manşetini atarken Manchester United forması altında eleştiri oklarının hedefinde olan Pogba'nın milli takım çatısı altında bambaşka bir karaktere büründüğünü vurguladı.