Dış basın turu 16 04 2021 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (16.04.2021)

#1
L'Equipe, "Viera sessizliğini bozdu" başlığı ile Fransız teknik adamı kapağına taşıdı. Gazete Viera'nın Nice takımının başından ayrılmasından dört ay sonra konuştuğuna vurgu yaptı. Viera henüz teknik direktörlük kariyerinin başında olduğunu söyleyerek yaşadıklarının normal olduğunu aktarıyor... L'Equipe, Ligue 1'in lideri Lille'in Montpellier ile oynayacağı zorlu maçı Burak Yılmaz'ın fotoğrafı eşliğinde Lille sprintine konsantre oldu" başlığı altında anonsladı.
#2
Gazette Dello Sport, "Conte joker olarak Florenzi'nin peşinde" başlığı ile Inter'in PSG'de kiralık olarak forma giyen İtalyan bek oyuncusunu kadroya katmak istediğini aktardı. Ayrca sürmanşette Avrupa Ligi'nde Ajax'ı eleyerek yarı finale çıkan Roma için "teşekkürler Roma" başlığı atıldı.
#3
Marca, "dokunulmazlar" başlığı ile Real Madrid'in satılık olmayan gençlerini kapaktan verdi. Rodrygo, Vinicius, Valverde ve Odegaard'ın kulüp için stratejik bir öneme sahip olduğu belirtilirken, Benzema'nın ise, sözleşmesini 2023 yılına kadar uzatmaya yakın olduğunu bilgisi ayrıca paylaştı.