Dış basın turu 11 02 2021 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (11.02.2021)

#1
L'Equipe, "Kasting hatası" başlığı ile Nantes'ın çalıştırıcısı Raymond Domenech'in işine son verildiğini kapağına taşıdı. Gazete, Fransa Milli Takımı'nın eski teknik direktörünün, kanaryaların başında çıktığı 7 maçta hiç galibiyet alamadığının altını çizerken, Nantes'ın başına Antoine Kombouare'nin geleceğini belirtti.
#2
La Gazetta Dello Sport, kupa maçında, Inter teknik direktörü Conte ile Juventus Başkanı Agnelli arasında yaşanan tartışmaları "Benim en iyi düşmanım" manşeti ile okuyucusu ile buluşturdu ve ikili arasındaki gerginliğin, yargıya taşınacağını öne sürdü.
#3
Marca "final yolu yarılandı" başlığı ile Sevilla'nın, İspanya Kral Kupası'nda Barcelona'yı 2-0 yendiği maça kapakta yer verdi. Gazete, Kounde'nin ve Rakitic'in gollerinin Katalan ekibini zor duruma soktuğunu aktarırken, Koeman'ın öğrencilerinin baskıya reaksiyon veremediğini kaydetti.
#4
Mundo Deportivo, Barcelona'nın mağlubiyetini "Gerçek bir beceri" başlığı ile gördü. Katalanların, rövanş maçında zorlu geri dönüşü gerçekleştirmesi gerektiğini yazan gazete, maçta yapılan iki basit hatanın Barcelona'ya pahalıya patladığını kaydetti.