Dış basın turu 07 06 2021 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (07.06.2021)

#1
Yeni haftaya dış basın turuyla başlamaya hazır mısınız? Avrupa'nın dört bir yanından gazete manşetlerini sizleri için derledik!
#2
İspanyol AS gazetesi bugünkü sayısında "COVID alarmı" manşetini kullanarak okuyucularının karşısına çıktı. COVID testi pozitif çıkan Busquets'in önlem amaçlı kamptan ayrıldığını aktaran gazete, İspanya'nın 21 yaş altı takımının Litvanya ile oynanacak hazırlık maçında sahada yer alacağını kaydetti.
#3
Barcelona ile yakınlığı bilinen Sport gazetesinin manşetinde Memphis Depay ve Wijnaldum ile ilgili transfer iddiaları yer alıyor. "Depay var, Wijnaldum yok" ifadesini kullanan Sport, Katalan ekibinin kısa bir süre içinde Depay'a imza attıracağını, adı kulüple anılan Wijnaldum'un ise Paris Saint-Germain'e gideceğini yazdı.
#4
Fransız L'Equipe'in bugünkü kapak sayfasında Paris Saint-Germain Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile yapılan özel röportaj yer alıyor. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için büyük bir hırsa sahip olduğunu bir kez daha hatırlatan Al-Khelaifi, "Hiçbir oyuncu bu kulüpten büyük değildir." ifadesiyle takım oyununa olan inancını dile getirmiş.
#5
İtalyan La Gazzetta bugünkü manşetinde milli takım kalecisi Donnarumma'yı ön plana çıkardı. "Gigio Avrupa Şampiyonası'na yatırım yapıyor" ifadesini kullanan La Gazzetta, genç kalecinin turnuvayı kazanarak büyük bir transfer yapmanın peşinde olduğunu belirtti. Milan ile henüz anlaşamayan Donnarumma'nın Paris Saint-Germain'e yakın olduğu da gazetede yer alan haberlerden birisi oldu.