Dış basın turu 03 08 2021 | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Dış basın turu (03.08.2021)

#1
Yeni güne dış basın turuyla başlamaya hazır mısınız? Avrupa'dan öne çıkan gazete manşetlerini sizler için derledik!
#2
İspanyol Sport gazetesinin gündeminde Arjantinli yıldız Lionel Messi yer alıyor. Barcelona'nın Messi ile 5 yıllığına yeniden anlaşmaya vardığını kaydeden Sport, sözleşmenin maaş limiti probleminin çözülmesinin ardından resmiyete döküleceğini belirtti.
#3
İspanyolların bir diğer spor gazetesi Marca, futbolda erkek milli takımının Tokyo 2020'nin yarı finalde Japonya ile final mücadelesi vereceğini kaydederken golcü oyuncu Rafa Mir'in görselinden faydalanarak "Madalyalara bakarken" manşetini kullandı.
#4
As gazetesi, "Süper salı" manşetiyle İspanyol sporcuların Tokyo 2020'deki programını okuyucularına aktardı.
#5
Fransız L'Equipe'in gündeminde Fransız sırıkla atlamacı "Renaud Lavillenne" bulunuyor. Üçüncü kez finale yükselen sporcu için "Bilinmezlikte atlayış" manşeti kullanıldı.
#6
İtalyan La Gazzetta, bugünkü sayısında Jacobs ve Tamberi'nin görsellerini kullanarak "İtalya'nın hazineleri" manşetini attı. Alt kısımda da artistik cimnastikte bir kez daha altın madalyaya uzanan Vanessa Ferrari'nin başarısı "Vanessa'nın sihri" ifadesiyle haber olarak aktarılmış... Ayrıca Vanessa Ferrari'nin şimdiden Paris 2024 için kolları sıvadığı belirtilmiş...