Bale Tottenham a geri dönecek mi | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Bale, Tottenham'a geri dönecek mi?

#1
Geride kalan sezonu, Avrupa Ligi Şampiyonu Sevilla'da kiralık olarak geçiren Sergio Reguilon, kariyerine Premier Lig'de devam etmeye hazırlanıyor.
#2
Başarılı oyuncunun adı uzun süre Manchester United ile anılmıştı. Ancak United yönetimi, Real Madrid, geri alma opsiyonunda diretince, Reguilon'dan vazgeçmişti. Bunun üzerine Tottenham devreye girdi. Hem oyuncu hem de Real Madrid ile her konuda anlaşma sağlandı.
#3
Londra ekibi, bu transfer için, Real Madrid'e 30 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Madrid ekibi ise Reguilon'u yeniden kadrosuna katmak isterse, 45 milyon Euro ödemek zorunda. Eflatun-beyazlılarda forma şansı bulamayan Gareth Bale'in de, eski kulübü Tottenham'a dönmesi gündemde.
#4
Tottenham, Real ile hala 2 yıllık sözleşmesi bulunan Bale'i, kiralamak istiyor. En büyük sorun ise Bale'in, haftalık 600 bin sterlini bulan maaşı. Tottenham yönetimi, 31 yaşındaki oyuncuya bu kadar yüksek bir maaş ödemek istemiyor.
#5
Bu yüzden, Bale'in maaşının önemli bir kısmının, Real tarafından karşılanması konusunda, taraftar arasındaki görüşmeler sürüyor.